https://www.facebook.com/

Şile Ağvalı İstanbul Keyif Turu

Konaklamalı Tur 2 Gece Konaklamalı Şile Ağvalı İstanbul Turu
Kişi Başı 665.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN

Belirlenen yerlerden belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz.Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra İstanbul’a varıyoruz ve izmir çıkışlı şile ağva istanbul turumuza başlıyoruz. İzmir çıkışlı Şile Ağvalı İstanbul turumuza ilk durak Ağva’da kahvaltı yapıp.Yeşilçay ve Göksu Deresi arasında kalan Ağva’nın keyfini çıkarıp aracımıza binerek Şile’ye doğru gidiyoruz. Ünlü Şile fenerini geziyor ve çay,kahve molamızın ardından Mimar Sinan tarafından yapılan Mihrimah sultan camiisini ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimiz sonrasında Salacak sahilinde serbest zaman ve öğle yemeği molamızı yapıyoruz. Bu serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz tekne ile Kız Kulesi’ne gidebilir ve fotoğraf çekilebilir. Buradaki serbest zamanımızın ardın Kanlıca’ya geçiyor ve Meşur Kanlıca yoğurdundan tadıyoruz. Dileyen misafirlerimizin alışverişi sonrasında Otelimize doğru hareket ediyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE)

2.GÜN

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra ilk durağımız Haliç manzarası eşliğinde Pierre Loti tepesinde olmakta Manzara eşliğinde sabah kahvelerimizi içtikten hemen sonra Dolmabahçe Sarayın’a doğru yola çıkıyoruz. İki saat kadar sürücek gezimizde saray hayatını görüp, Eminönü’nden boğaz turumuza başlıyoruz.Boğaz turu esnasında göreceğimiz yerlerle ilgili rehberimizden bilgileri alıyor ardından Mısır çarşısında serbest zamanın ardından İstanbul’un meşhur semtlerinden biri olan TAKSİM’e geçiyoruz. Galata Köprüsü İstiklal Caddesini gezip  otelimize geçiyoruz.(AKŞAM YEMEĞİ VE KONAKLAMA OTELİMİZDE) Akşam Yemeğinden hemen sonra Kum Kapıya doğru aracımız hareket etmekte  Kum kapı eğlencesine katılıyoruz. Güzel ve keyifli bir gecenin ardından tekrar otelimize geçip konaklama yapıyoruz.

3.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Eminönü hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile Bükük adaya doğru yolculuğumuz başlıyor, Adalar tekne turunda ki Adalar motorumuza binerek sırasıyla uzaktan, KINALIADA, BURGAZADA, KAŞIKADASI, daha arkalarda, SİVRİADA, TAVŞAN ADASI, HEYBELİADA’yı görerek, en son olarak, adaların incisi BÜYÜKADA’ya varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz adanın doğa kokusunu içine çekmek, ağaçlarla kaplı dar sokaklarından geçerken, bakmaya doyamayacağı köşkleri ve manzarayı izlemek üzere, bisiklet kiralayarak adayı dolaşabilir, yürüyüşler yapabilir veya hediyelik eşya tezgahlarında alışveriş yapabilirler, Belirlenen saatte teknemizde buluşup Üsküdar a hareket ediyoruz , Üsküdar da bizleri aracımız karşılamakta Araçımıza binip keyifli turumuzu sonlandırıyor ve izmir e dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Bir başka Martı Tur Organizasyonunda buluşmak üzere istanbuldan ayrılıyor. Gece geç saatlerde izmir de olup izmir çıkışlı şile ağva istanbul turumuzu sonlandırıyoruz.

İzmir Mt Tur Seyahat Acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  *ULAŞIM

  *REHBERLİK

  *2GECE OTEL KONAKLAMASI

  *2SABAH KAHVALTISI 2AKŞAM YEMEĞİ

  *ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

  *MARTI TUR REFAKATİ

  *ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayanlar

  *İLK GÜN SABAH KAHVALTISI

  *ÖĞLE YEMEKLERİ

  *MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  *BOĞAZ TURU

  *ADALAR TEKNE TURU

  *KİŞİSEL HARCAMALAR

  *KUM KAPI EĞLENCESİ

Nakit

Kişi Başı Bebek (0-3)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
665 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
702 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
722 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
738 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
702 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
722 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
738 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
702 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
722 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
738 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
702 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
722 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
738 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
704 TL Ücretsiz