https://www.facebook.com/

Isparta Lavanta turu Göller yöresi

Konaklamalı Tur 1 Gece Konaklamalı Isparta Lavanta Göller Yöresi Turu
Kişi Başı 499.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.Gün: Yolda alacağımız kahvaltı(Extra) molasının ardından Kaklık Mağarasına doğru yola çıkıyoruz. Büyük bir yer altı deresinin oluşturduğu yer altı boşluğunun tavanının çökmesi sonucu oluşan, mağaranın içerisinde büyük bir traverten kitlesi bulunmaktadır. Buradaki gezi rotamızı tamamlayıp, Keçiborlu’ya doğru yola çıkıyoruz. Kuyucuk köyü lavanta yetiştirmeye 1975'lerde başlıyor, köy sakinlerine verilen birkaç kök sonrası işler o kadar gelişiyor ki, Türkiye lavanta üretiminin yüzde 93ü bu küçücük köyde yetişir hale geliyor. Peki bu başarı nasıl yakalanıyor?Hikaye çok ilham verici! Rehberimizin anlatımlarıyla bu  hikayeyi dinleyip, Mis gibi kokularıyla büyülen avanta tarlalarını görüp, Lavanta toplama  ve bol bol bu anı fotoğraf çekerek ölümsüzleştirme imkanına sahip oluyoruz. Gezimizi tamamlayıp otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz.

2.Gün: Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında ,Isparta kentine Gül bitkisini tanıştıran Gülcü İsmail Efendi anıtı, Süleyman Demirel anıtı ve meşhur Gül heykelini görüyoruz. Isparta şehir merkezinde yapacağımız alışveriş sonrasında Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Burada ki panoramik gezi sonrasında Batı Toroslara kurulmuş Sagalassos Antik Kenti ni gezmeye başlıyoruz. Sagalassos Antik Kenti içerisinde bulundurduğu Antoninler Çeşmesi, Agorolar, Hamam Kalıntıları, kişiye özel Kütüphanesi, Odeonu ve Dünya’nın en yüksekteki Antik Tiyatrosu olan, 9000 kişilik tiyatrosu ile bizi ağırlayacaktır. Antik kent gezimiz sonrasında Burdur istikametine doğru devam edip panoramik olarak Burdur il merkezini görüyoruz. Sonrasında Burdur Gölü’ne ulaşıyoruz. Göl de ki gezimiz sonrasında.“Türkiye’nin Maldivleri”olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyor ve burada vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, Salda Gölünün güzelliklerini yaşadıktan sonra İzmir’e yol almaya başlıyoruz. İzmir’e varışta siz değerli konuklarımızla bir sonraki Martı Tur organizasyonun da buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

İzmir Mt Tur Seyahat Acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * ULAŞIM

  * HOTEL KONAKLAMASI

  * REHBERLİK HİZMETİ

  * HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ

  * HOTELDE 1 SABAH KAHVALTISI

  * MARTI TUR REFAKATİ

  * MARTI TUR ARAÇ İÇİ İKRAMLARI

  * SEYAHAT SİGORTASI

Dahil Olmayanlar

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * ÖĞLEN YEMEKLERİ DİĞER KAHVALTILAR

  * EXTRA HARCAMALAR

  * HOTELDE EXTRA İÇECEKLER

Nakit

Kişi Başı Bebek (0-3)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
499 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
527 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
542 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
554 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
527 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
542 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
554 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
527 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
542 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
554 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
527 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
542 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
554 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
528 TL Ücretsiz