https://www.facebook.com/

Konaklamalı Çanakkale Turu

Konaklamalı Tur 1 Gece Konaklamalı Çanakkale Assos Turu
Kişi Başı 365.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

1.GÜN Sabah 06:00 da Üçkuyular Opet karşısı 06;10 Üçyol yazahaneler , 06;30 Mersinli son drk 06;45 Bornova Hastane 07;00 Karşıyaka Anıt önünden aldıktan sonra  sonra  gezimize başlıyoruz.Uygun bir tesiste vereceğimiz Sabah kahvaltısı molamızın sonrasında Edremit Çanakkale karayolu üzerinden Gömeç’e ulaşıyoruz.Gömeçte bulunan Atatürk Kayalıklarını seyrediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz ve sonrasında  Behramkale köyüne hareket ediyoruz.Behramkale köyünde bulunan ve tarihçesi M.Ö 6 yy kadar uzanan Assos Antik kentinin bilgilerini rehberimizden dinliyoruz ve Öğle yemeğimizi Behramkale köyündeki uygun bir restaurant’ta alıyoruz.Öğle yemeğimiz sonrasında  Keyifli bir yolculuk sonrasında Çanakkale’ye ulaşıyoruz. Nusret Mayın Gemisi ve  Çimenlik kalesi gezilerimiz sonrasında   merkezde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve  Konaklama otelimizde. 
 
2.GÜN:   Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak aldıktan Rehberimizin belirleyeceği saatte  otelimizden ayrılıyoruz ve Çanakkale merkezdeki  Limandan Feribot  ile Eceabat’a geçiyoruz.40 dakikalık bir deniz yolculuğu sonrasında Eceabat’a ulaşıyoruz ve Tarihi  Gelibolu yarımadası turumuza başlıyoruz. Havuzlar Şehitliği ,Seyit onbaşı,Mecidiye tabyaları ,Abide(Morta Koyu) ,Ertuğrul koyu, Hamidiye tabyaları ,Yahya çavuş ziyaretlerimiz sonrasında Alçı tepe’de   öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin sonrasında Kabatepe üzerinden Mehmetçiğe Saygı Anıtı,57.Alay Şehitliği ,Kanlı Sırt,Bomba sırtı,Conk bayırı,Kemal yeri'ni gezdikten sonra Şehitlik turumuzu tamamlıyoruz. Eceabat’tan Arabalı vapur ile Çanakkale’ye geçiyoruz ve Çanakkale merkeze ulaşıyoruz. Ezine Edremit  karayolu üzerinden vereceğimiz gerekli molalarımızın ardından İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki Martı Turda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 
 

İzmir Mt Tur Seyahat Acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  -Tüm Ulaşım ve Çevre Gezileri

  -Lüks Otobüs ile Seyahat

  -1 gece otel Konaklama   

  -Otelde Sabah(1) Ve Akşam(1) Yemeği

  -Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  -Araç içi ikramlar

  -Martı Tur Güvencesi

  -Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayanlar

  -Öğle Yemekleri

  -Kişisel Harcamalar

  -Müze ve Ören Yeri Girişleri

Nakit

Kişi Başı Bebek (0-3)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
365 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
385 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
396 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
405 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
385 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
396 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
405 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
385 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
396 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
405 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
385 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
396 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
405 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
387 TL Ücretsiz