https://www.facebook.com/

Günübirlik Uludağ Turu

Günübirlik Tur Günübirlik Uludağ Turu
Kişi Başı 120.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

Turumuzda Araç İçinde Milli Park Giriş Ucreti Adı altında Ek Ücret Toplanmaz

Gece 12 de araç İçi ikramları eşliğinde Manisa – Balıkkesir   güzergâhı üzerinden Bursa’ya Hareket ediyoruz ve Sabah saatlerinde Bursada olup Bursa Uludağ Turumuza başlıyoruz.  Uludağ eteklerindeki bu şehir  Yeşili, Şeftalisi, Kebabı, İpeği, Bıçağı ve kaplıcalarıyla meşhurdur,  ayrıca Osmanlı İmparatorluğunun kuruluşunda öncülük etmiş, adını; Şehri kuran Bithynia Kralı 1.Prusias’dan alan Bursa’ya varıyoruz. kahvaltı için cumalıkızık köyünde serbest zaman veriyor ve  ardından. Tarihi Kapalı Çarşı (Sabah erken saatlede kapalı olduğundan panaromik görüyoruz) ve Ulu Camii gezildikten sonra, yaklaşık 45 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından, oteller bölgesi olarak da bilinen Uludağ Meydanı’na ulaşıyoruz. Burada sizleri serbest bırakıyor ve gerek otellerin gerekse de liftlerin imkânlarından faydalanma şansı veriyoruz. Serbest vakitte misafirlerimiz ekstra olarak, kayak yapabilir, telesiyejle zirveye çıkabilir, kar motoruna binebilir, otellerde vakit geçirebilir ya da çevre gezisi yapabilirsiniz. 14.00 - 15.00 saatleri arası toplanma noktalarında buluşup aracımız ile Bursa manzaralı restoran da Öğle yemeğinde Mangalda sucuk-ekmek ziyafeti var. Saat 17.00 takribi belirlenen buluşma yerinde otobüsümüzle buluşularak İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 5 saatlik bir yolculukla İzmir’e ulaşıp siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve yeni turlarımızda sizleri tekrar aramızda görmek umuduyla vedalaşıyoruz.

İzmir Mt Tur Seyahat Acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  - Ulaşım

  - Rehberlik

  - Gezi Sigortası

  - Acente refakati

  - Uludağ Milli park Giriş Ucreti

Dahil Olmayanlar

  - Müze ören yeri giriş Ücreti (Ziyaret Bölgesinde Giriş ucreti uygulayan müze yoktur.)

  - Kayak takım ve Kızak kiralama ücretleri

  -Öğlen yemeği

Nakit

Kişi Başı Bebek (0-3)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
120 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
127 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
130 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
133 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
127 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
130 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
133 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
127 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
130 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
133 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
127 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
130 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
133 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
127 TL Ücretsiz