https://www.facebook.com/

Karadeniz Turu

Konaklamalı Tur 5 Gece Konaklamalı Karadeniz Turu
Kişi Başı 1450.00 TL
 • Seyahat Sigortası
 • Araç içi İkramlar
 • Yöresel Alışveriş
 • Profesyonel Rehberlik

2 Yayla Konaklaması Yayla Eğlenceleri Batum’da Konaklama Farkı İle İzmir Çıkışlı Karadeniz Turu – Otobüs ile Geze Geze Karadeniz Turu

Çorum, Amasya, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Sürmene, Of, Uzungöl Yaylası, Uzungöl Üst Yaylalar (Haldızen veya Lustra & Karaster Yaylaları), Uzungöl Dursun Ali Müzesi, Rize, Gündoğdu, Çayeli, Ardeşen, Ayder Yaylası, Gelin Tülü Şelalesi, Fırtına Vadisi, Ayder Üst Yaylalar, “Gürcistan Batum Turu”, Batum, Rize, Hopa, Gündoğdu, Çay Fabrikası, Trabzon, Atatürk Köşkü, Zigana Yaylası, Ateş Partisi, Limni Gölü Tabiat Parkı Bungalov Konaklama, Maçka, Çoşandere, Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı, Akçaabat, Giresun, Ordu, Boztepe, Samsun, Sinop, Kastamonu, Safranbolu

1.Gün: Gece Yolculuğu

Değerli misafirlerimiz; 19:00 Üçkuyular Meydan 19:15 Üçyol Metro 19:30 Şirinyer Eroğlu iş merkezi önü 20:00 Karşıyaka Anıt 20:10 Bornova Ege üniversitesi Hastane Önünden katılan siz değerli misafirlerimizle ile MARTI TUR otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğu ile İzmir Çıkışlı Karadeniz Turuna başlıyoruz.

Rota: İzmir – Uşak – Afyon – Ankara  – Çorum –  Amasya (938 Km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 938 Km

Mola Tesisleri: Su Dinlenme Tesisleri (Kula) – SÇ PARK Dinlenme Tesisleri (Afyon) – Mavi Ocak Dinlenme Tesisleri (Sungurlu – Çorum)

2. Gün: Amasya ( Ferhat İle Şirin Su Kanalı – Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi  – Bandırma Vapuru – Atatürk Onur Anıtı – Terme – Fatsa – Ordu)

Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrasında Osmanlı Devleti’nin arka bahçelerinden olan ve Yeşilırmak’ın şekillendirdiği bu güzel şehir Amasya da oluyoruz. İlk olarak Ferhat’ın Şirin uğruna dağları deldiği, bu aşka tanıklık etmek üzere Ferhat İle Şirin Su Kanalı’nı ziyaret ediyoruz. Bu aşk hikâyesini bir de rehberimizden dinledikten sonra Gök Medrese Camii’ni panoramik olarak görüp, Amasya Darüşşifası olan Şifahaneyi görüyoruz. Türk cerrah Sabuncuoğlu Şerefeddin 1385’li yıllarda Amasya’da uyguladığı tedavileri yerinde temsili olarak görüyoruz. Dönemin cerrahi ekipmanlarını ve müzik ile tedavi yöntemlerini inceleme fırsatı buluyoruz. Ardından Amasya Mumya Müzesi`ne geçiyoruz. Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait arkeolojik, etnografik, sikke, mühür, el yazması gibi örnekleri, Ahşap han kapılarını ve İlhanlılar dönemine ait çok iyi korunmuş mumyaları görüyoruz. Yeşilırmak’ın kenarında bulunan Şehzadeler yürüyüş yolunu kullanarak Amasya genelgesi anıtını görüyoruz. Ardından Sultan 2. Beyazıt camiinin eşsiz mimarisine tanık oldurup ardından minyatür müzesinde geçiyoruz. Minyatür Amasya Müzesi, 1914 yılında çekilmiş bir fotoğraftan esinlenerek yapılan bir tarihi kent maketidir ve 3 boyutlu olarak şehir aydınlatmaları sayesinde Amasya’nın 24 saatini yaşıyoruz. Şehzadeler yürüyüş yolunda yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Roma döneminden kalan eserlerden hala kullanılmakta olan Alçak Köprü üzerinde fotoğraf molası veriyoruz ve Yalı Boyu evlerini en güzel noktadan fotoğraflıyoruz. Amasya Kalesi’ni ve Helenistik Dönemde bölgede hüküm sürmüş Mitridat Krallığına ait Kaya Mezarlarını fotoğrafladıktan sonra Şehzadelerin bal mumu heykellerinin bulunduğu Şehzadeler müzesi ve Yıldız şeklinde mimariye sahip Yıldız hamamı geziyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Havza – Kavak üzerinden meşhur Çakallı Rampasını inerek Samsun’ a ulaşıyoruz. Samsun’da İlk 19 Mayıs 1919' da Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ ün Kurtuluş Savaşı'nı başlatmış olduğu bu şehirde Samsun' un simgesi haline gelen, Avusturyalı Heykeltıraş H. Kriphel' e 1931 tarihinde yaptırılmış Atatürk Anıtını görüp hatıra fotoğraflarımızı çektirdikten sonra, Doğu Park alanı içinde yer alan, zorlu yolculuk sonrasında silah arkadaşlarıyla birlikte Atamızı Samsun’ a ulaştıran Bandırma Vapuru’nu geziyor ve otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Ordu’da konaklıyoruz Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Otobüste Dağıtılacak Olan Mini Lunch Box ( Meyve Suyu, Eti Browni, Nane Şekeri ) veya Mavi Ocak Dinlenme Tesislerinde tabak kahvaltı(Ekstra)

Öğle Yemeği: Amasya Keşkeği - Amasya elması yöresel

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Amasya Haşhaşlı Çörek

Konaklama: Ordu Konaklama

Rota: Amasya - Samsun (138 km) Samsun – Ünye – Fatsa – Ordu (148 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 286 Km

Otele Giriş Saati: 19.30

3.Gün: Ordu – Boztepe – Giresun – Akçaabat – Trabzon – Ayasofya Müzesi – Atatürk Köşkü – Yayla Konaklaması

Değerli misafirlerimiz; Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından rehberimizden alacağımız bilgiler eşliğinde Ordu kentinin sembolü Boztepe’ ye teleferikle çıkma imkânı (Ekstra) bulabileceğimiz teleferik parkta serbest zaman veriyoruz. Boztepe’ de Ordu’yu ve tüm Karadeniz coğrafyasını ayaklarımızın altında hissedeceğiz. Parkın içinde yer alan ters evi ziyaret ediyoruz. Geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında Ordu’dan ayrılıyor ve Giresun’a doğru yola çıkıyoruz. Bu yolda artık yeşilin tüm tonlarını görmemiz mümkün yol üstünde Giresun fındık ve fındık ürünleri alışverişlerimizi yaptıktan sonra, öğle yemeğini alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Trabzon’da Ayasofya Müzesini Ziyaret ediyoruz. Ayasofya Müzesi geç Bizans kiliselerinin güzel bir örneği olup Fatih Sultan Mehmet in Trabzon’u fethini takiben yapı camii olarak hizmet vermiş müze ziyaretinin ardından Atatürk köşküne gidiyoruz. Atatürk köşkü yazılı kaynaklara göre 1890 yılında yapılmış çam ormanlarının içinde bölgeye tüm bölgeye hâkim noktadaki köşkü geziyoruz. Ardından Trabzon kalesini görüyor bedesten çarşısını geziyoruz. Çarşı içinde serbest zamanın ardından Tarihi Çarşı Camii görüp Sürmene ye doğru yola çıkıyoruz. Trabzon Sürmene’de Çay fabrikası gidip çaylarımızı alıyor ardından Sürmene’nin meşhur bıçakçılarına gidip sürmemeye has bıçaklardan görüyoruz. Ardından Yaylaya çıkmak üzere dolmuşlarımıza hareket ediyoruz. YAYLA KENT TE KONAKLAMA Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Yayla Çıkışı İçin Extra Ücret Toplanmaz.)

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Meşhur Akçaabat köftesi Tereyağlı Trabzon pidesi

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Rize çayı Giresun fındığı Yaş fındık

Konaklama: Zehra Yaylası Yayla Kent Yayla Konaklaması

Rota: Ordu - Giresun (50 km) Giresun  – Trabzon (160 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 210 Km

Otele Giriş Saati: 18.30 yayla konaklaması olacağın dan yaylanın tüm güzelliklerini görmek amacı ile yaylaya erken ulaşmaya özen gösterilecektir. AKŞAM Horon eşliğinde YAYLA EĞLENCENCESİ olacaktır ve fiyatımıza dâhildir.

4.Gün: Sarp – Sarpi – Gonio (Apsaros) Köyü Ve Kalesi – Çoruh (Chori) Nehri Ve Köprüsü – Batum – Orta Camii – Avrupa Meydanı – Medea (Altın Post) Anıtı – Poseıdon Meydanı – Türk Konsolosluğu Binası – Fırtına Vadisi Ve Fırtına Deresi – Çamlıhemşin – Çinçiva (Şenyuva) Köyü Ve Köprüsü – Zilkale (Kale-İ Zir) – Ayder Yaylası – Gelin tülü Şelalesi – Batum Konaklaması

Erken Saatlerde Otelimizden Ayrılıyoruz. Sabah kahvaltımızı Otelimizde aldıktan sonra Çayeli üzerinden 50 eko sistem arasında bulunan Fırtına Vadisine giriş yapıyoruz. Adına yakışır bir şekilde bizleri karşılayan Fırtına Deresi boyunca yapacağımız yolculuğumuzda doğaya bir kez daha vurulacaksınız eminiz. Dileyen misafirlerimiz Fırtına Deresinde RAFTING yapabilirler. 7’ den 70’ e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur. 7 km uzunluğundaki parkurda, 15’ in üzerinde rapid bulunmakta ve katılımcıları muhteşem manzaralarla büyülemektedir. 6 kişilik botlar ile her botta bir adet profesyonel rafting rehberi mevcuttur. Botlarda can yeleği, kask, dizlik ve özel sigorta mevcuttur. Ekstra Dileyen misafirlerimiz son dönemin gözde aktivitelerinden Zipline yapabilirler (Ekstra). Birçok diziye ve filme doğal set olan mekânlardaki gezimize Çamlıhemşin’ de bizleri bekleyen minibüslerimizle başlıyoruz. Fırtına Vadisi içindeki önemli Vadilerden Çat Vadisi’ ne giriyoruz ve Ortan Köyünden geçerek “Sevdaluk” dizisinin çekimlerinin de gerçekleştiği eski ismi Çinçiva günümüzde Şenyuva olarak bilinen köye geldiğimizde bölgenin en eski ve kemer açıklığı en geniş olan Taş Köprüsünde fotoğraf molası veriyoruz. Ülkemizin en yaşlı konaklarını görerek yapacağımız yolculuğumuzun son durağı tarihi ticaret yolunu korumak için Vadiye en hâkim noktalardan birine kurulmuş olan Zil Kale’yi ziyaret oluyor. Kaçkarların gizli bahçesinde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında Çamlıhemşin’ e dönüyoruz Turumuz yaklaşık 2 saat sürecektir. Çamlıhemşin’ den ayrılıyor ve 1350 metre yükseklikte çam ormanlarıyla kaplı yaylaların şahı Ayder Yaylası’na gitmek üzere yola çıkıyoruz. Aşağı ve Yukarı Ambarlığı, Şenlik Düzünü aracımızdan görerek Kalegon Düzünde Gelin Tülü Şelalesini fotoğraflamak ve muhteşem havayı solumak için aracımızdan iniyoruz. Ayder Yaylasında vereceğimiz serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıp yöre insanlarıyla unutulmaz bir sohbet yapabilirsiniz. Ayder Yaylasından ayrıldıktan hemen sonra fırtına vadisindeki restoranımıza gidip Öğlen yemeğimizi mıhlama alabalık veya köfte Turşu fasulye ve salata şeklinde alıp Sarp sınır kapısına doğru yola çıkıyoruz. Sarp Sınır Kapısında giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan /Adjara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa`nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi'ni aracımızdan görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Sovyet Rusya döneminde Rus askerlerin eğitim alanlarını görüyoruz. Bayburt' tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü' nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Gürcistan’ ın iki Özerk bölgesinden olan Adjara Özerk Bölgesinin yönetim merkezi Batumi’ de Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini, Ermeni Kilisesini, Avrupa Meydanını, Medea Heykeli ' ni, Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını, Batum Limanı' nı yeni oluşturulan yüzüyle görüyoruz ve Trajik Bir Aşk Hikayesini Sembolize Eden Ali ve Nino Kinetik Heykeli ziyaret ediyoruz. Ardından Batum’da bulunan otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Fırtına Deresi kıyısında Mıhlama mısır ekmeği alabalık fasulye turşusu

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Laz böreği Pepeçura

Konaklama: Gürcistan Batum konaklaması

Rota: Trabzon - Rize (80 km) Trabzon  – Batum (127 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 207 Km

Otele Giriş Saati: 20.00 otelimize giriş yaptıktan sonra misafirlerimiz Batum da casinolarda şansınızı deneyebilir, Batum’daki su Showlarını izleyebilirsiniz.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ÖNEMLİ NOT:
Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında imzalan protokol gereği iki ülke vatandaşları gümrüklerden yeni kimlikle giriş yapabilmektedirler. Yeni Kimlik Kartı veya 6 aydan uzun geçerlilik süresi bulunan pasaport dışındaki hiçbir belge (Resimli İş Yeri Kartları, Ehliyet Dahil) Yeni Kimlik Kartı veya Pasaport yerine geçmemektedir.

Eski kimliklerle geçişler 01.09.2019 tarihi itibari ile mümkün değildir.  
Lütfen hareket etmeden once Yeni Kimlik Kartınızı veya Pasaportunuzu kontrol ediniz.

Diğer bir önemli husus da 18 yaş altı çocuklar sadece anne ve babaları ile beraber yada her ikisinden aldığ Noter Tasdikli muvafakatname veya Pasapot ile seyahat edebilirler.

Anne veya Babasından birisinin olmaması halinde olmayan ebeveynden noter tasdikli muvafakatname almaları ve gümrük polisine ibraz etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde gümrükte kalırsınız. !...Bu durumdan hiç bir şekilde acentemiz sorumlu olmayacağı gibi kendi imkanlarınızla geri dönmeniz gerekebilir.

Not : Programın akışına veya gereği halinde rehberimiz acentemiz adına tur programını ve restoranlarımızı aynı standartlara bağlı kalmak koşulu ile değiştirme hakkına sahiptir.

5.Gün: Derepazarı – Of – Solaklı Deresi Ve Vadisi – Çaykara – Taşkıran – Uzun Göl

Değerli misafirlerimiz; Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından sarp sınır kapından geçiyoruz. Hopa üzerimden türkülerini birçoğumuzun bildiği Çayeli’ne gidiyoruz. Rize bezi dokuma atölyelerinden birinden vereceğimiz kısa bir alışveriş molası sonrasında Derepazarı – İyidere istikametini takiben Of’ a ulaşıyoruz. Sonrasında Solaklı Vadisi’ni takip ederek Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Karadeniz Bölgesinin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Uzun Göl’e ulaşıyoruz. Yolun her iki yanında bulunan Solaklı vadisi boyunca uzanan yemyeşil ağaçlar, Asma köprüler arasından geçerken dağların yamacına kurulan hatta birçoğunun yolu bile bulunmayan evleri görüyoruz. Uzun Göl’de vereceğimiz serbest zamanda muhteşem fotoğraflar çekip geçireceğimiz keyifli dakikalar sonrasında Uzun Göl` ü yeni açılan terasından fotoğrafladıktan sonrasında öğle yemeği molasının ardından Uzun Göl’den ayrılıyor ve Karadeniz sahilinde bulunan en güzel konaklardan biri olmakla birlikte bir kalekol görevi üstlenen Kastel köyünde, 1856' da Hacı Yakupoğlu Memiş Ağa tarafından yaptırılmış olan Kastel Konağı, yani namı değer Memiş Ağa Konağı'nı geziyoruz ve bölgenin en kaliteli balları hakkında bilgi alıyor ve Kayabaşı yayla kent e doğru yola çıkıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Rize’nin her yerinde Yetiştirilen fasulye Etli kuru fasulye pilav ve cacık

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Hamsi köy Sütlaç Kuymak

Konaklama: Kayabaşı Yaylası Yayla Kent

Rota: Batum - Rize  (117 km) Rize  – Trabzon (105 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 222 Km

Otele Giriş Saati: 19.00 yayla konaklaması olacağın dan yaylanın tüm güzelliklerini görmek amacı ile yaylaya erken ulaşmaya özen gösterilecektir.

6. Gün: Bafra – Yakakent – Gerze – Sinop – Sinop Kalesi Ve Surları – Tarihi Ceza Evi – Kastamonu – Şerife Bacı Anıtı – Saat Kulesi – Kastamonu Kalesi – Nasrullah Camii, Şadırvanı Ve Meydan

Değerli misafirlerimiz; Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıp Ata kum (Matosyon), Bafra (Ba-Hura), Yakakent (Gümenez) – Gerze (Carusa) üzerinden Sinop’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Yol üstünde kuymaklık peynirimizi Trabzon tereyağını alıyoruz yol üstünde öğlen yemeği molasının ve Keyifli bir yolculuğun ardından Adını güzeller güzeli su perisi Sinope’den alan Karadeniz’ in bakir kalmış sahil kentinde ilk olarak türkülere ve dizilere konu olan Tarihi Sinop Cezaevi’ni ziyaret ediyoruz. Sabahattin Ali’nin Aldırma Gönül şiiri, cezaevinin zindanları ve koğuşlarını gezerken içimize kadar işliyor. Parmaklıklar Ardında adlı dizinin çekildiği bu cezaevini gezdikten sonra gemi maketleriyle ünlü Ayhan Usta’nın gemi mağazasını görebileceğimiz ve sadece Sinop’ ta bulabileceğiniz Boyabat ezmesi tadabileceğiniz bir serbest zamanın ardından Sinop’ta tekne turuna çıkıyoruz. Sinop sahilini tekne ile geziyor sonrasında Kastamonu’ya doğru yola çıkıyoruz. Taşköprü, Hanönü üzerinden Kara Çomak Deresi’nin iki kenarına kurulmuş, kalesi, kulesi bir de deresi diye anlatılan, kahramanlık hikâyelerimizin yer aldığı Kastamonu’ ya gitmek üzere yola çıkıyoruz. Kastamonu’ da Kurtuluş Savaşı sırasında gösterilen fedakârlık ve cesaretin sembolü olan Şerife Bacı Anıtı önünde aracımızdan inip rehberimizden bu fedakârlığın ve cesaretin öyküsünü dinleyip Kastamonu Kalesi ve Saat Kulesini panoramik olarak gördükten sonra Nasrullah Meydanı’na yürüyoruz. Kurtuluş Savaşı sırasında İstiklal Marşımızın yazarı Mehmet Akif Ersoy’ un bir dönem hutbe verdiği Nasrullah Camii’ni ve şadırvanını gezip yazın en sıcak geçen zamanlarında bile buz gibi akan sularından içip Kastamonu’nun meşhur çekme helvasının tadına baktıktan sonra konaklama için Kastamonu’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği Otelimizde

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Terme dinlenme tesisi Amazon Tatlısı ve ev yemekleri samsun kapalı pidesi

Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Yöresel Tatlar: Terme pirinci Çekme helva Kastamonu Taşköprü sarımsağı

Konaklama: Kastamonu

Rota: Trabzon - Sinop (480 km) Sinop  – Kastamonu (183km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 663 Km

Otele Giriş Saati: 20.30

7. Gün Safranbolu - Ankara Anıtkabir- Afyon – Kula - İzmir

Kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak alıyor ve 2 saatlik yolcunun ardından Safranbolu ya ulaşıyoruz. Safranbolu’nun enfes safranlı lokumlarının tadına bakıyoruz ve Safranbolu konakları arasında geziyoruz ve güzel anılar eşliğinde İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Üç saatlik yolculuğumuz sonrasında Ankara’ya ulaşıyoruz. Anıtkabir ve Kurtuluş savaşı Müzesi’ni geziyor ve İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Afyon ve Kula’da vereceğimiz molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Sizleri almış olduğumuz noktalarda bırakarak bir başka Martı tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz

Sabah Kahvaltısı: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

Öğle Yemeği: Safranbolu kuyu kebabı

Akşam Yemeği: Afyon SC PARK dinlenme tesisleri

Yöresel Tatlar: Safranbolu lokumu Ankara simidi

Rota: Kastamonu Safranbolu (122 km)  – Safranbolu Ankara  (228 km)  – Ankara Afyon Kula İzmir (584 km)

Toplam Kat Edilecek Mesafe: 934 Km

ÖNEMLİ NOT: Dönüş yolundaki konvoy, trafik, sis gibi yol akışını etkileyecek sebepler nedeniyle İzmir’e varış saatimiz planlanandan geç olabilir. O sebeple dönüş bileti, uçak bileti gibi planlarınızı bir sonraki güne göre yapmanızı Martı Tur olarak öneriyoruz.

İzmir Mt Tur Seyahat Acentası hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar. Yürüyüş için uygun ayakkabılar bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz. Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir. Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once ödemenin tamamının yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini yatırabilirsiniz.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Dahil Olanlar

  * Otellerde ve Yaylalarda Konaklamaları
  * Yarım Pansiyon Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemekleri (Batum Konaklamasında Akşam Yemeği Dahil)
  * Lüks Araçlar ile Ulaşım ve Çevre Gezileri
  * Otobüs içi İkramlar
  * Profesyonel Rehberlik Hizmeti                                       
  * Yöresel Eğlenceler
  * Seyahat Sigortası 
  * Martı Tur Refakati

  Tüm Yayla çıkışlı ve Batum transfer ücetleri

Dahil Olmayanlar

  * Müze Ören Yeri, Teleferik ve Milli Park Giriş Ücretleri
  * Öğle Yemekleri
  * Programda Belirtilen Dolmuş Ücretleri 
  * Yurt Dışı çıkış harcı

  Not: 2020 Yılı Yurt dışı çıkış harcı 50 TL

  * Zilkale Palovit Şelalesi Turu 60 TL Extra Tur

Nakit

Kişi Başı Bebek (0-3)
NAKİT VEYA TEK ÇEKİM
1450 TL Ücretsiz
Bonus Kart
3 Taksit
1531 TL Ücretsiz
Bonus Kart
6 Taksit
1575 TL Ücretsiz
Bonus Kart
9 Taksit
1610 TL Ücretsiz
Word Kart
3 Taksit
1531 TL Ücretsiz
Word Kart
6 Taksit
1575 TL Ücretsiz
Word Kart
9 Taksit
1610 TL Ücretsiz
Maksimum
3 Taksit
1531 TL Ücretsiz
Maksimum
6 Taksit
1575 TL Ücretsiz
Maksimum
9 Taksit
1610 TL Ücretsiz
Axess
3 Taksit
1531 TL Ücretsiz
Axess
6 Taksit
1575 TL Ücretsiz
Axess
9 Taksit
1610 TL Ücretsiz
Paraf
3 Taksit
1536 TL Ücretsiz